"AJOUR" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Магазин AJOUR
Категории:
 • Белье & Купальники Одессы
 • Районы Одессы Пригород Одессы район

  Магазин AJOUR

  Дім модної білизни «Ажур» - перший на теренах СНД творець і виробник колекцій жіночої та чоловічої білизни в преміум-сегменті. Місія торгової марки - створювати колекції білизни, котрі будуть поєднувати найінтимніші побажання з найактуальнішими модними тенденціями.

  Продукція торгової марки «Ажур» успішно реалізується по всій Україні більш ніж в 250 магазинах і бутіках модного одягу та аксесуарів. Успішно продається український бренд і за межами України. Продукція Дому модної білизни «Ажур» користується попитом у таких країнах, як Франція, Велика Британія, Польща, Сполучені Штати Америки, Австрія, Італія, Росія, Грузія, Гонконг і навіть Мальта.

  Поява української білизни на ринках європейських країн стало можливим, дякуючи розробленому з орієнтиром на світовий ринок позиціонуванню: «Ажур» - гостро-модна білизна, що відображає і формує актуальні сезонні тенденції, високої якості і в той же час – за доступною ціною.

  Продукція Дому модної білизни «Ажур» відмічена диплома на багатьох міжнародних виставках. Найперша колекція Дому модної білизни, що була представлена на всесвітній виставці «Lyon, moda City» була відзначена присутністю на подіумі та форумі виставки, як одна з найбільш яскравих і тендеціозних. Успіх на подіумах Ліонської та Паризької виставках білизни не залишає торгову марку увесь час її існування. Знавці та експерти моди у галузі білизни ставлять Дім модної білизни «Ажур» в один ряд зі всесвітньо відомими модними домами, колекції яких найбільш повно відображають і формують модні тенденції наступних сезонів. Метою компанії є присутність продукції «Ажур» на усіх найкрупніших ринках білизни не тільки Європи, але й всього світу.

  Білизна має бути красивою та сексуальною!

  Вишукані мережива та легкі тканини запрошують у ніжні обійми!

  Білизна від «Ажур» - це запорука успіху кожної жінки!

  "Магазин AJOUR" находится по адресу: г. Одесса, с. Фонтанка, Южная дорога, ТРЦ Ривьера. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "AJOUR", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Одесса, с. Фонтанка, Южная дорога, ТРЦ Ривьера"! Если Вам нравится "AJOUR" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Магазин Люкс Оптика 0 км.
  Магазин AJOUR 0 км.
  Магазин Letude ТЦ Ривьера 0 км.
  Магазин Milavitsa ТЦ Ривьера 0 км.
  Магазин Triumph ТРЦ Ривьера 0 км.
  Магазин Дім Білизни ТРЦ Ривьера 0 км.
  Виномаркет Поляна ТРЦ Ривьера 0 км.
  Магазин City Bags ТРЦ Ривьера 0 км.
  Магазин Derby ТРЦ Ривьера 0 км.
  Магазин American Beauty ТРЦ Ривьера 0 км.
 • Белье & Купальники Пригород Одессы район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты